نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

 بیش از یك ماه هست كه بلاگفا دچار مشكل شده وما نمی توانیم در خدمت دوستان عزیز و مخاطبان این وبلاگ باشیم بالاخره این مشكل امروز حل شد و خوشحالیم كه دوباره در خدمت شما دوستان گرامی و همیشگی خواهیم بود و باز هم نگرانی دلواپسان از امروز شروع شد كه بیر بیله سوارلی دوباره برگشت و چقدر حرف تو دلمون مونده بود و جایی برای گفتن پیدا نمی كردیم و لطف همه مخاطبان شامل حال ما بود كه همیشه پیگیر بودند و ابراز دلتنگی می كردند به انحایی مختلف و متفاوت و گوناگون

 ما وفاداری خودمان را نسبت به بلاگفا نشان دادیم و بیش از 40 روز منتظرشان بودیم و به جایی دیگر نقل مكان نكردیم اما پیگیر بودیم و همیشه یك پاسخ بیشتر نداشتند كه در ادامه مطلب آوردیم.اما باز هم مدیران بلاگفا نتوانستند كار را به پیش ببرند و ما این بار مجبور هستیم كه در وبلاگ حاضر به موازات وبلاگ اصلی  در خدمت همشهریان عزیز باشیم.

دوستان و کاربران عزیز سایت به دلیل برخی مشکلات و انتقال سرورها به مکان جدید برای دو روز آتی امکان ارائه خدمات سایت وجود ندارد از صبر و شکیبایی شما متشکریم کاربران محترم و همراهان عزیز سایت نیاز به تغییر مکان سرورهای سایت بود که اینکار در اواخر هفته پیش آغاز شد اما متاسفانه این انتقال طبق برنامه پیش نرفت و در این بین به سخت افزارهای مهم سایت آسیب جدی رسیده است. برطرف کردن مشکل نیاز به چند روزی وقت دارد امیدواریم پس از آن خدمات سایت بصورت عادی ادامه پیدا کند. عمیقاً از آنچه پیش آمده متاسفیم. از صبر و شکیبایی شما متشکریم تکمیلی ( بیست و شش اردیبهشت ماه): زمان اعلام شده توسط شرکت خارجی در طول هفته گذشته تغییر کرده است. ما دائماً در حال پیگیری هستیم و به محض دسترسی به اطلاعات، فعالیت عادی سایت را آغاز خواهیم کرد اما متاسفانه بخش اصلی و مهم کار از دست ما خارج است. تمام تلاش ما این است که اطلاعات کاربران تا آخرین ثانیه ها حفظ شود و معتقدیم این ارزش صبر را دارد. اما در صورتی که وضعیت فعلی مدت زیادی طول بکشد ما وبلاگها را با استفاده از نسخه پشتیبان قدیمی تر اطلاعات فعال خواهیم کرد. به ما یک هفته دیگر فرصت دهید. تکمیلی (پنج خردادماه): همانطور که قبلاً اعلام شد برای حل مشکل از خدمات یک شرکت خارجی استفاده کرده ایم که این شرکت زمان بررسی و حل مشکل را چندین بار تغییر داده است و متاسفانه به دلیل تعطیلات در کشور مطبوع شرکت فوق پیگیری و اعلام وضعیت در روزهای اخیر به تاخیر افتاده است به محض دریافت اطلاعات جدیدتر آنرا به اطلاع شما خواهیم رساند.
برچسب ها: اخبار، اطلاع رسانی،
ارسال در تاریخ جمعه 5 تیر 1394 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات