تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


شکور پورحسین روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری بیله سوار افزود: رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و اشتغال از اولویت های مجلس دهم است.
او اظهار کرد: ظرفیت ‌ها و پتانسیل ‌های زیادی در شهرستان بیله سوار وجود دارد که باید تلاش شود که از این ظرفیت‌ ها برای توسعه ، اشتغال و آبادانی استفاده شود.
وی مناسب سازی و ایمنی بخشی به جاده های مواصلاتی شهرستان به مراکز استان و همچنین توجه به راههای روستایی را از اهم برنامه های در دستور کار خود در مجلس ذکر کرد و گفت: توسعه مناطق مرزی در کنار بهبود راه های مواصلاتی امکان پذیر است و پیگیری هایی از طریق وزیر راه و شهرسازی صورت خواهد گرفت تا مشکلات راههای مواصلاتی و ارتباطی حل و فصل شود.
پورحسین در ادامه افزود: طرح دوفوریتی ایجاد مناطق آزاد در برخی از مناطق کشور به همراه ایجاد منطقه آزاد استان اردبیل به مجلس شورای اسلامی ارایه خواهد شد و نمایندگان استان اردبیل مصمم هستند یکی از مهم ترین خواسته های مردم استان در تحقق تصویب منطقه آزاد تجاری در مجلس دهم بررسی و تصویب شود.
او احداث بیمارستان تامین اجتماعی ، توجه به توسعه توریسم درمانی ، ایجاد بنگاههای زودبازده در بخش تولیدی و کشاورزی و پیگیری تسهیلات برای تعاونی های منطقه و رفع موانع سرمایه گذاری در این شهرستان مرزی را ضروری دانست.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری بیله سوار ، او خواستار همکاری و تعامل بین مجموعه های اداره ها برای رفع مشکلات شهرستان شد.
نماینده مردم شهرستان های بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی همچنین بر توجه یکسان و توسعه سند توسعه استان به صورت متوازن تاکید کرد و گفت: مردم همه مناطق حق دارند از منابع و امکانات بهره مند شوند و مسوولان باید بسترساز بهره مندی یکسان مردم همه مناطق از امکانات باشند.

آقای پورحسین امیدواریم که این گفته هی شما عملیاتی شوندارسال در تاریخ پنجشنبه 10 تیر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ