تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

هزاران مرتبه یزدان پاک را شاکریم که به ما بندگان کم مقدار خود عمر عطا کرد و ما دیدیم که آسفالت کمربندی در یک باندش به پایان رسید و حالا رویمان نمی شود که از خداوند بخواهیم عمری دیگر به ما دهد تا فاز دیگر را ببینیم. خدایا شکرت.

اما در این تصویر اگر کمی متمرکز شوید و دقت بخرج دهید جوب آب را ملاحظه خواهید کرد که نیم متری از آسفالت بالاتر هست و مهندسین سالهای نه چندان دور پیش بینی کرده اند که در سالهای نه چندان دور ارتفاع جاده بالاتر خواهد رفت و دیگر در آن زمان لازم نیست جوب را دست کاری بکنند  .و ما منتظر خواهیم بود که در زمستان آب این جاده را کجا هدایت خواهند کرد.

جالب این یکی تصویر هست که آقای مهندس کارشناس که چند روزی پولش عقب افتاده بود زمین و زمان را بهم دوخت و عطای شهر را به لقایش بخشید و الان هم برای ما معلوم نیست که رفتش بهر چه بود .در این جا مونده که حالا که جاده تموم شده جوب را به کجا ببرم جا پیدا نکرده و همین جوری رها کرده است.

چقدر همه چیزمون بهم میاد.


فرماندار بیله سوار در بازدید از مراحل پایانی آسفالت ریزی لاین رفت کمربندی بیله سوار گفت:لاین رفت کمربندی شهرستان به طول چهارونیم کیلومتر تا اواسط هفته آینده به پایان خواهد رسید و لاین برگشت کمربندی نیز در نزدیک ترین زمان از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی شروع خواهد شد .

این جمله آقای حلیم که زیرش خط کشیدم را به یاد داشته باشید بعدن اگه خدا به شما و بنده عمر داد در موردش حرفها خواهیم زد
ارسال در تاریخ پنجشنبه 31 تیر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ