تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

.....................مسوول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار مغان گفت: مراسم جشن ازدواج فردا (16 شهریور) همزمان با هفته ازدواج با حضور امام جمعه شهرستان برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه این مراسم با مشارکت وزرش و جوانان شهرستان و کانون فرهنگی هنری به سوی ظهور برگزار می شود، تصریح کرد: این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم، اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد و زوج های جوان در مجتمع فرهنگی هنری امام علی (علیه السلام) برگزار خواهد شد.

 

....................... با یادآوری این مطلب که حجت الاسلام قیاسی امام جمعه شهرستان بیله سوار سخنران این مراسم بود، اظهار داشت: شعرخوانی توسط شاعر برجسته، اجرای نمایش تئاتر و تجلیل از 10 زوج منتخب شهرستان بیله سوار بخشی از این مراسم معنوی خواهد بود.

 

مسوول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار با بیان این مطلب که در این مراسم فرهنگ سازی برای ازدواج در بین جوانان از مهمترین محورها خواهد بود، یادآور شد: رعایت سبک زندگی اسلامی موجبات سهولت ازدواج و نمونه خوب برای جوانان خواهد بود که خانواده ها باید در این امر پیشقدم باشند.ارسال در تاریخ دوشنبه 15 شهریور 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ