تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

در حالی که بدهی شهرداری بیله سوار از مرز 5 میلیارد گذشته است و کارگران بخت برگشته ماها حقوق نگرفته اند و با وجود اینکه فصل کار تمام شد و به هیچ کوچه و برزنی رسیدگی نشد و تنها بهانه شهرداری بی پولی هست در هفته گذشته شهردار جوان که وضع دفترش را در حد خود نمی دید دفتر خود را بدست طراحان معماری داخلی سپرد تا دفتری در حد و اندازه شهردار درست کنند سوال اینجاست که اگر پولی موجود بود آیا بهتر نبود که به کارگران در دم عید قربان می دادید تا شرمنده خانواده شان نمی شدند و اگر پولی وجود نداشت چرا بدهی دیگری بر بدهی های قبلی اضافه می کنید آقای شهردار.

این وضعیت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز هست

اگر در مناسبتهای مختلف سری به سالن ارشاد اسلامی بزنید در تابستان از گرما کلافه می شوید و در زمستان از سرما . سقف سالن امام علی(ع) از ده جا چکه می کندو ساختمان اداری در حال جان دادن هست با این وضعیت رییس جدید و تازه استخدام شده گرمی که برای گذراندن طرح کاد به بیله سوار فرستاده شده است تا تحولی در فرهنگ شهر مرزی بیله سوار ایجاد کند دست به خرید تلویزیون برای دفتر خود و میز و صندلی های جدید برای اتاق  مدیریت زده است.

واقعن جای تامل دارد که این تلویزیون ها در دفتر روسای ادارات چه کاربردی دارد آیا روسا اینقدر بیکار هستند که بشننند تلویزیون تماشا کنند؟ 

پیشنهاد می کنیم

فرماندار محترم دستور دهند در عید نوروز امسال این تلویزیونها از دفتر روسای ادارات جمع آوری شده و به خانواده های بی بضاعت که قدرت خرید تلویزیون ندارند اهدا شود.ارسال در تاریخ جمعه 19 شهریور 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ