تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

ربعلی جهانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیله سوارمغان بعنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب و از سوی وزیر جهاد کشاورزی مورد تجلیل قرار گرفت.


عباس کشاورز معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی در چهارمین همایش ملی کشت پاییزه  گفت که در تولید گندم بسیارری از استانها 30 الی 40 درصد رشد داشته ایم و لازم است در این خصوص از استانهای موفق از جمله اردبیل که در طی سالهای گذشته در تولید گندم سعی و تلاش بشتری داشتند تشکر نمایم.
در ادامه این آیین ربعلی جهانی به عنوان مدیر نمونه کشوری گفت  : شهرستان بیله سوار مغان به شهرستان خوشه های طلایی گندم معروف است این شهرستان  دارای 120 هزار هکتار زمین زراعی آبی و دیم می باشد که نقش مهمی در میزان تولید گندم استان دارد . در سال جاری سطح زیر کشت در منطقه 85 هزار هکتار می باشد.
وی در خصوص دلایل موفقیت در تولید گندم این شهرستان افزود : همکاران ما در اداره ترویج کشاورزی با هدف بالا بردن سطح اطلاعات و آگاهی های فنی و تخصصی کشاورزان زحمات زیادی را متحمل شدند .

مدیریت وبلاگ بیر بیله سوارلی این موفقیت ارزشمند را به آقای ربعلی جهانی مدیر بومی جهاد کشاورزی تبریک و تهنیت عرض می کندارسال در تاریخ شنبه 20 شهریور 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ