تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

در جلسه ای که این هفته در فرمانداری بیله سوار مغان برگزار شد خط و نشان سفت و سختی برای مرتع خواران کشیده شد .برای تخریب هر هکتار 8 میلیون جریمه شاید باز دارنده باشد و شاید امسال کمتر شاهد تخریب باشیم .اگر جدی باشیم و از این اتاق پا فراتر بگذاریم و حضوری جدی در مراتع داشته باشیم .


اما در تخریب مراتع شبهاتی زیاد در اذهان عمومی موجود هست که امیدواریم مسوولان به این شبهات هم پاسخگو باشند که :

چرا عزم جدی برای مبارزه با تخریب گران وجود ندارد؟ مسوولین قضایی امسال شعبه ای برای این موضوع اختصاص دهد که سریع به این پرونده ها رسیدگی کنند و نتیجه پرونده وقتی زودتر به نتیجه برسد کسی جرات نمی کند دست به تخریب بزند .

دومین شبه اینه که چطور 600 هکتار یک جا کاشته می شود و کسی از اداره مراتع که وظیفه شان رسیدگی به مراتع هست متوجه نمی شوند آخه مگه می شه 600 هکتار که کار یکی دو روز نیست .

سومین شبه بر می گردد به جهاد کشاورزی اینها که بذر در اختیار کشاورز قرار می دهند با چه عنوانی برای 600 هکتار بذر دادند بعد کود دادند بعد و بعد؟

آیا می شود یک نفر به هیچ جایی متصل نباشد و شبانه تراکتورش را بردارد و به جان مراتع بیفتد و بعد 9 ماه درو کند و گندم را به سیلو بدهد و از دولت پولش را بگیرد و کسی نتواند بگوید بالای چشم تو ابروست ؟ آیا می شود من می گم نمی شود اگر می شود آن فرد به یک پریزی وصل هست .

 

مرتع
ارسال در تاریخ سه شنبه 13 مهر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ