تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


این هفته می توانست  به یک هفته بد تبدیل شود و خدای نکرده با یک تعلل شاهد از دست رفتن تعدادی از همشهریانمان بودیم  اما با هوشیاری و سرعت عمل مسوولین مربوطه خطر به موقع مهار شد و هیچ آسیبی به همشهریانمان نرسید به نوبه خود از تمام کسانی که در این امر مهم شبانه روزی تلاش کردند تقدیر و تشکر می کنم.

 چند روز پیش بر اثر مشاهده  تعداد قابل ملاحظه لاشه های ماهی در نزدیکی تصفیه خانه آب بیله سوارمغان ، ماموران اداره بهداشت، آب شرب چندین روستا از جمله زرگر، اودولو، دمیرچی را قطع کردند.

براساس شنیده ها قطع کردن آب این روستاها با تصمیم اداره بهداشت بیله سوارمغان ، به خاطر رفع خطر احتمالی از ورود سموم شیمیایی و موادمیکروبی از طریق لاشه ماهی ها و جلوگیری از نفوذ آن به آب اشامیدنی اهالی روستا صورت گرفته است.

 علت احتمالی تلف شدن ماهی ها  برخی از ماهیگیران به منظور شکار زیاد ماهی اقدام به کلرزنی کانال آب می کنند و با توجه به علایم موجود در لاشه های باقی مانده در محل نیز، به نظر می رسد علت اصلی تلف شدن ماهی ها همین مساله باشد.

امیدواریم که همشهریان عزیز ما به خاطر منافع شخصی خودشان جان مردم را به خطر نیندازند این بار به خیر گذشت اگر خدای نکرده کمی دیر وارد عمل می شدند چه اتفاقاتی که نمی افتادارسال در تاریخ پنجشنبه 13 آبان 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ