تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


مسابقات جهانی او- اسپرت 2016 در آنتالیای ترکیه با شرکت ورزشکاران 30 کشور در رشته های او- اسپرت آبی، او-اسپرت هنری، او- اسپرت تمرکزی، او- اسپرت ذهنی و او- اسپرت مبارزه ای از13 الی 17 آبان ماه برگزار شد.

در این رقابت ها ورزشکاران اردبیلی حاضر در تیم ملی ایران موفق به کسب 2مدال طلا ، یک نقره و 2 برنز در دو رده آقایان و بانوان شدند.

دربخش مردان این رقابت ها صادق اصبری مدال طلا گرفت، محمد داداشی با شکست رقبایی از آذربایجان و اوگاندا با شکست در مقابل حریف ازبکستان دوم شد و اسلام عبدی با غلبه بر حریفانی از مصر و هلند مغلوب حریف ترکیه شد و به مدال برنز رسید

همچنین در بخش بانوان زهرا عشق‌پور با شکست حریفانی از قزاقستان، ایران و ترکیه به مدال طلا رسید و شیوا فیاضی با غلبه بر ورزشکارانی از آذربایجان و آفریقا به حریف ترکیه باخت و سوم شد.

حلیم فرماندار بیله سوار نیز در پیامی غرور آفرینی این بانوی ورزشکار شهرستان در مسابقات جهانی  را تبریک گفت و افزود:خانم عشق پور با کسب افتخارات مختلف در مسابقات کشوری و جهانی یکی از بانوان پر افتخار نه تنها ورزش شهرستان بیله سوار بلکه استان هستند.ارسال در تاریخ چهارشنبه 19 آبان 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ