تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


فرماندار بیله سوار در دیدار با جمعی از شهروندان بیله سوار که خواستار پیگیری استقلال نمایندگی شهرستان بودندگفت: استقلال کرسی نمایندگی این شهرستان در مجلس شورای اسلامی یکی از آرزوهای دیرینه مردم بیله سوار است که توسط نماینده فعلی پارس آباد و بیله سوار مغان و مسئولان استان اردبیل پیگیری می شود .

وی گفت:از دوره قبل مجلس شورای اسلامی، استقلال کرسی نمایندگی بیله سوار پیگیری و مورد توجه وزارت کشور و مسئولان استانی قرار گرفته که در صورت مطرح شدن در صحن علنی مجلس توسط نمایندگان استان اردبیل خواسته اصلی مردم بیله سوار محقق خواهد شد.

وی به پتانسیل های شهرستان بیله سوار در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 2 شهرستان مرزی پارس آباد و بیله سوار مغان واقع در شمال استان اردبیل در مجموع با بیش از 180 هزار نفر جمعیت بطور مشترک یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارند.

فرماندار بیله سوار افزود: نماینده فعلی پارس آباد و بیله سوار در مجلس پیگیر استقلال کرسی نمایندگی بیله سوار است و هماهنگی های لازم با وزارت کشور هم در این زمینه انجام شده که ان شاالله در صورت تحقق شاهد نماینده مستقل در بیله سوار خواهیم بود .

حلیم، بیله سوار را حائز شرایط نمایندگی مستقل دانست و افزود: بیله سوار از شاخص های لازم برای داشتن نماینده مستقل برخوردار بوده و نیاز است این شهرستان دارای نماینده مستقل باشد چرا که رسیدگی به مشکلات پارس آباد و بیله سوار بدلیل وسعت زیاد و پراکندگی جمعیت از عهده یک نماینده خارج است .

حلیم گفت: با توجه به مرزی بودن و داشتن بازارچه مرزی وگمرک و پتانسیل های بخش کشاورزی و جمعیت 60 هزار نفری نیاز است این منطقه دارای نماینده مستقل بشود .

وی افزود: بیله سوار مغان با وسعت یک هزار و 995 کیلومتر مربع ، دارای 295 روستا ، 12 هزار هکتار زراعت آبی ،700 هزار واحد دامی و اجرای بزرگترین طرح آبی وخاکی در سطح 42 هزار هکتار از شهرستان های قابل توجهی است که سالانه 300 هزار تن گندم در این شهرستان تولید می شود که نشان دهنده ظرفیت عظیم در حوزه آب و خاک است .

حلیم اضافه کرد:استقلال نمایندگی بیله سوار در مجلس به مطالبه اصلی تبدیل شده و برای تحقق این مطالبه هم لازم است پاسخگوی درخواست شهروندان باشیم .

فرماندار بیله سوار از پیگیری شهرستان شدن جعفرآباد خبر داد و گفت: جمعیت بیله سوار بیشتر در بخش جعفرآباد متمرکز است و جعفرآباد بزرگترین بخش استان محسوب می شود که از شاخص های لازم برای تبدیل به شهرستان برخوردار است.

وی با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در شهرستان‌ گفت: یکی از اقدامات موثر و بی‌نظیر این دولت دیدارهای مردمی است که توانسته فاصله بین مردم و مسئولان را به حداقل برساند و مردم بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای مسائل خود را با مسئولان در میان بگذارند.

فرماندار بیله سوار گفت: بر آورده کردن خواسته‌های مردم و کمک به توسعه روستاها و مناطق محروم از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید است و در این زمینه دولت با وجود مشکلات فراوان در امر بودجه ، توجه ویژه‌ای به عمران و آبادانی روستاها دارد.ارسال در تاریخ جمعه 26 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ