تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

در شبکه های اجتماعی که مدتی هست در شهر ما هم مد شده است و مردم ساعتها وقت خود را در این شبکه های اجتماعی می گذرانند چند ماهی هست که عده ای به نام اتحاد مردم ، بر طبل تفرقه می کوبند و خواسته و ناخواسته بذرهای تفرقه را یک بار دیگر با متدلی جدید در این شهر می کارند  که شاید بتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند اما باز هم غافل از این هستند  که باد می کارند و طوفان درو خواهند کرد  .

کارهای مثبت عده ای از ریش سفیدان و جوانان شهر را که بدون هیچ چشمداشتی برای مطالبات به حق شهر تلاش می کنند را با جلو انداختن چند جوان جاهل و خام و ایجاد کانالهایی در شبکه های اجتماعی توسط این افرادو مدیریت در سایه ، به باد انتقاد می گیرند و با چند قطبی کردن شهر در حساس ترین زمان ممکن که می شود به نحو مطلوب برای شهر بهره ها برد به سراشیبی سوق می دهند . و در فردا روزی با چهره ای مثبت در میان مردم خواهند آمد و انتظار خواهند داشت مردم روی این افراد متحد شوند من از همه این دوستان گرامی و همشهریان عزیز می خواهم که به مردم بپیوندید . با ایجاد تفرقه در سالهای متمادی کل شهرستان آسیب دیده است عده ای این موضوع را متوجه شده اند اما هنوز عده ای خود را به خواب زده اند می شود هر طرف از بعضی خواسته های  خود به خاطر شهرستان کوتاه بیاید و بجای اینکه همه خود را حق مطلق بدانیم کمی هم به سایرین حق بدهیم شاید سر سوزنی هم حق با آنها باشد .

اگر امروز فرصت سوزی کنیم و با این حرکتهای ناشایست فرصتهای طلایی را از دست بدهیم هم باید فردا روزی به وجدان خود اگر بیدار باشد پاسخگو باشیم هم به نسل فردا . و مطمین باید باشیم که توجیه پذیر نخواهد بود.ارسال در تاریخ جمعه 10 دی 1395 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ