تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

فرماندار بیله سوار گفت: وضعیت فعالیت بازارچه مرزی بیله سوار مطلوب نبوده و در صورت تداوم روند فعلی احتمال تعطیلی آن پیش‌بینی می‌شود.


وی افزود: به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده برای کالای همراه مسافر، این بازارچه دچار رکود نسبی شده و اشتغال ۳۰۰ کسبه آن تهدید می‌شود.

فرماندار بیله سوار با بیان اینکه بازارچه مرزی بیله سوارمغان زمانی از رونق قابل‌توجه همراه بود اما امروز حتی با بازار آستارا قابل‌مقایسه نیست، اضافه کرد: متأسفانه کسب‌وکار در بازارچه مرزی مطلوب نیست.

حلیم خواستار رسیدگی مسوولان به وضعیت بازارچه مرزی شد و گفت: یکی از دلایل سفر به بیله سوار مغان بازارچه مرزی آن است و انتظار می‌رود با احیای بازار این جاذبه گردشگری از دست نرود.


****************

آقای فرماندار حتمن دولت 300 شغل داره ایجاد می کنه که این 300 شغل را به تعطیلی می کشه. آقای فرماندار دلمون خوش بود که شما یه کاری برای این بازارچه انجام می دهید با این گفته شما ما هم مثل بازارچه به کما رفتیم حالا نمی شه دستور بفرمایید بازاریان مالیات بریز و بیمه بریز بیله سوار مغان را حداقل کوله بر حساب کنند  به اون هم رضایت می دن نگران نباشید سر بریزتر از مردم بیله سوار تا به حال نه دیده اید نه شنیده اید .

آقای فرماندار خبر دارید رییس گمرگ تازه از بازاریان شکایت هم کرده و قراره بازاریان را بفرسته تابستون آب خنگ بخورن؟

آقای فرماندار خبر دارید رییس گمرگ امر فرمودند که بازاریان بیاییند معذرت خواهی کنند و دستشون را ببوسند بگن غلط کردیم اومدیم دردمون را گفتیم؟

آقای فرماندار ظاهرن دست بوسی از ایالات خودمختار به ایالت ما هم رسیده چشممون روشن چه رییس بازاری شده گمرگ
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 تیر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ