نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


 آیت‌الله سیدحسن عاملی در مراسم یادواره شهدای معظم شهرستان بیله‌سوار با محوریت شهدای بابک اظهار داشت: شهدایی امثال "باکری‌ها" و "همت‌ها" باز هم در بین شهیدان هستند و همچنان راه این شهدای والامقام استوار و پایدار ادامه دارد.

وی افزود: مقام شهدا بالاترین مقام است و این موضوع رسالت و وظیفه ما را نسبت به آنان بسیار خطیر و حساس می‌کند و نیاز است در این زمینه نسبت به برگزاری یادواره‌های شهدا در خور شان و جایگاه شهدای والامقام پرداخته شود و همگان در این ارتباط مسئول هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: شهدا بنیانگذاران نسل عظیم و پاک در روی زمین هستند و وظیفه ما در قبال شهدا بسیار  زیاد است چرا که در جنگ ما هزینه‌های آرمانی پرداخت کرده‌ایم و هم‌اکنون به سایه خون شهدای والامقام به پیشرفت روزافزون دست یافته‌ایم در حالی که قبل از انقلاب در زمینه علمی بسیار عقب بودیم.

عاملی با اشاره به اهمیت موضوع حق آبه مغان نیز اظهار کرد: احتمالا امنیت شمال اردبیل با دست‌اندازی به حق‌آبه مغان به خطر می‌افتد که به همین دلیل نیاز است باید در این زمینه اهتمام ویژه‌ای باشد تا این حقوق مسلم مغان به سایر استان‌ها سرازیر نشود.

وی تصریح کرد: ایجاد منطقه آزاد بیله‌سوار را متحول می‌کند و سبب رشد و شکوفایی منطقه می‌شود چرا که ایجاد این منطقه ارزش اراضی این مناطق نیز افزایش یافته است و موضوعی که در این زمینه مطرح است این است که اگر ایجاد این مناطق خوب نیست پس چرا بقیه مناطق آزاد حذف نمی‌شوند و اگر خوب است برای مردم ما نیز باید ایجاد شود.ارسال در تاریخ شنبه 2 دی 1396 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic