نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


آرام حلیم در نشستی با رئیس شورای شهرستان و شورای شهر بیله‌سوار و شهرداری بیله‌سوار اظهار کرد: باموافقت استاندار اردبیل طرح دریافت بهای خدمات ترانزیتی از پایانه مرزی  و گمرک بیله‌سوار مورد تصویب قرار گرفت که بر این اساس از هر کامیون ورودی و خروجی مبلغ 10هزار تومان دریافت و در اختیار مجموعه شهرداری بیله‌سوار قرار خواهد گرفت.
وی افزود: با توجه به اینکه کارخانه آسفالت در محوطه دانشگاه آزاد واحد بیله‌سوار قرار دارد، با استعلامات صورت گرفته و با هماهنگی ادارات، این کارخانه به سه راه خروسلو منتقل و فعالیت آن در این محل انجام خواهد شد.
فرماندار بیله‌سوار با اشاره به اینکه عمر آسفالت در شهرستان بیله‌سوار کم است تصریح کرد: وجود پایانه مرزی و کشاورزی بودن منطقه سبب شده است که کامیون‌های ترانزیتی و ادوات کشاورزی در سطح شهرستان فعالیت  داشته باشند و این عامل باعث فرسودگی زود هنگام آسفالت معابر و جاده‌های منطقه شده است.

وی عنوان کرد: طرح بیمه سلامت برای اتباع آذری که از مرز بیله‌سوار تردد می‌کنند راه‌اندازی خواهد شد که این طرح در بیشتر گمرکات کشور برقرار بوده و اتباع آذری و گردشگران خارجی از آن استقبال کرده‌اند.
حلیم در خصوص مشکل بدهی ادارات شهرستان به شهرداری بیله‌سوار گفت: مکاتباتی صورت گرفته است و با هماهنگی استانداری اردبیل بدهی‌های ادارات به شهرداری بیله‌سوار  از ادارات کل استان پیگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: سند ساختمان مهمانسرای ایرانگردی وجهانگردی شهریار که به نام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بود، پس ازطی مراحلی ظرف ده روز آینده به نام شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی انتقال خواهد یافت و درجریان بازدید استاندار اردبیل مقرر شد پس ازانتقال سند، شرکت توسعه گردشگری نسبت به فراخوان مشارکت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای تعمیر و تجهیز هتل اقدام کند تا دراسرع وقت به بهره‌برداری برسد.

فقط امیدواریم دوام داشته باشد و این گفته ها عملی شود
ارسال در تاریخ شنبه 2 دی 1396 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic