تبلیغات
بیر بیله سوارلی
نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


نمایش تورا از من گرفتی 


کاری از بچه های تئاتر بیله سوار مغان و گروه نمایشی باربد به سرپرستی جابر فتحی 

 و با بازی هنرمندانه سه بازیگر توانمند شهرمان آقایان یوسف دادجو و اکبر  صادقی  و خانم حدیث بیله سواری

 برای اولین بار در تاریخ تئاتر این شهر به بخش اصلی سی و پنجمین  جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت. این مهم در صورتی اتفاق افتاد که گروه فوق برای رفتن به جشنواره استانی اردبیل از ابتدایی ترین امکانات محروم بود. بطوری که با هزینه شخصی به اردبیل رفته و برگشتند. جالب اینجاست که رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیله سوار به عنوان متولی اصلی امر نمایش از این اتفاق بزرگ شهر خبر ندارد !

از طرف وبلاگ بیر بیله سوارلی این موفقیت خوب و ارزشمند و قابل تقدیر را ارج نهاده  و تبریک صمیمی خود را به این گروه فرهنگی هنری فعال تقدیم می کنیم موفقیت تان مستدامارسال در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

بیله سوار مغان به روایت تصویر

ارسال در تاریخ جمعه 26 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی


فرماندار بیله سوار در دیدار با جمعی از شهروندان بیله سوار که خواستار پیگیری استقلال نمایندگی شهرستان بودندگفت: استقلال کرسی نمایندگی این شهرستان در مجلس شورای اسلامی یکی از آرزوهای دیرینه مردم بیله سوار است که توسط نماینده فعلی پارس آباد و بیله سوار مغان و مسئولان استان اردبیل پیگیری می شود .

وی گفت:از دوره قبل مجلس شورای اسلامی، استقلال کرسی نمایندگی بیله سوار پیگیری و مورد توجه وزارت کشور و مسئولان استانی قرار گرفته که در صورت مطرح شدن در صحن علنی مجلس توسط نمایندگان استان اردبیل خواسته اصلی مردم بیله سوار محقق خواهد شد.

وی به پتانسیل های شهرستان بیله سوار در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 2 شهرستان مرزی پارس آباد و بیله سوار مغان واقع در شمال استان اردبیل در مجموع با بیش از 180 هزار نفر جمعیت بطور مشترک یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارند.

فرماندار بیله سوار افزود: نماینده فعلی پارس آباد و بیله سوار در مجلس پیگیر استقلال کرسی نمایندگی بیله سوار است و هماهنگی های لازم با وزارت کشور هم در این زمینه انجام شده که ان شاالله در صورت تحقق شاهد نماینده مستقل در بیله سوار خواهیم بود .

حلیم، بیله سوار را حائز شرایط نمایندگی مستقل دانست و افزود: بیله سوار از شاخص های لازم برای داشتن نماینده مستقل برخوردار بوده و نیاز است این شهرستان دارای نماینده مستقل باشد چرا که رسیدگی به مشکلات پارس آباد و بیله سوار بدلیل وسعت زیاد و پراکندگی جمعیت از عهده یک نماینده خارج است .

حلیم گفت: با توجه به مرزی بودن و داشتن بازارچه مرزی وگمرک و پتانسیل های بخش کشاورزی و جمعیت 60 هزار نفری نیاز است این منطقه دارای نماینده مستقل بشود .

وی افزود: بیله سوار مغان با وسعت یک هزار و 995 کیلومتر مربع ، دارای 295 روستا ، 12 هزار هکتار زراعت آبی ،700 هزار واحد دامی و اجرای بزرگترین طرح آبی وخاکی در سطح 42 هزار هکتار از شهرستان های قابل توجهی است که سالانه 300 هزار تن گندم در این شهرستان تولید می شود که نشان دهنده ظرفیت عظیم در حوزه آب و خاک است .

حلیم اضافه کرد:استقلال نمایندگی بیله سوار در مجلس به مطالبه اصلی تبدیل شده و برای تحقق این مطالبه هم لازم است پاسخگوی درخواست شهروندان باشیم .

فرماندار بیله سوار از پیگیری شهرستان شدن جعفرآباد خبر داد و گفت: جمعیت بیله سوار بیشتر در بخش جعفرآباد متمرکز است و جعفرآباد بزرگترین بخش استان محسوب می شود که از شاخص های لازم برای تبدیل به شهرستان برخوردار است.

وی با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در شهرستان‌ گفت: یکی از اقدامات موثر و بی‌نظیر این دولت دیدارهای مردمی است که توانسته فاصله بین مردم و مسئولان را به حداقل برساند و مردم بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای مسائل خود را با مسئولان در میان بگذارند.

فرماندار بیله سوار گفت: بر آورده کردن خواسته‌های مردم و کمک به توسعه روستاها و مناطق محروم از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید است و در این زمینه دولت با وجود مشکلات فراوان در امر بودجه ، توجه ویژه‌ای به عمران و آبادانی روستاها دارد.ارسال در تاریخ جمعه 26 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

جناب آقای امیر حسین فکرت، کسب مقام سومی در مسابقات کشوری پاراتکواندو، و انتخاب به‌‌‌ عنوان فنی ترین بازیکن و دعوتتان به اردوی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران را به شما و جامعه ورزشی شهرستان بیله سوار مغان تبریک عرض می نماییم .‌‌‍ارسال در تاریخ چهارشنبه 24 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

این هفته قصد داریم به شورای شهر دوره پنجم بپردازیم و از همه همشهریان گرامی می خواهیم که در این موضوع نظرات خودشان را اعلام نمایند و کسانی که قصد شرکت در انتخابات را دارند در کامنتی خصوصی ما را مطلع نمایند ما فعلن روی هیچ کس تجزیه و تحلیل نخواهیم داشت صرفن جهت اطلاع عمومی در صفحه اصلی نام افرادی که اعلام آمادگی می کنند را درج خواهیم کرد.

لطفن برای ما بفرمایید این دوره چه معیاری را برای انتخاب درست مد نظر قرار دهیم تا نارضایتی های دوره های قبلی تکرار نشود؟

آیا  افرادی که امتحان پس دادند و در دوره های قبلی کارنامه ضعیف داشتند می شود حمایت کرد؟

برای جلوگیری از سه به دو شدن شورا چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟


لیست همشهریان عزیزی که احساس مسوولیت کردند و اعلام کردند که در شورای شهر دوره پنجم حضور خواهند داشت:


افرادی که احتمال حضورشان در انتخابات شورای شهر وجود دارد: اگر کسی از قلم افتاده است بفرمایید به لیست اضافه کنیم

1-اسماعیل البرز

2-یاور سجودی

3-مظفر توحیدی

4-احد ندایی

5-ناصر سمایی

6-محمود توکلی

7-سید رسول فاطمی

8-محمد رضا کیانی

9-محمد رضا خلاشی

10-وحدت انامی

11-فراهیم میرزایی

12-مرتضی اسکندر پور

13-وکیل کارگر

14-ایرج گارگر

15-همت دشتی

16-  حبیب مغانی
ارسال در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

احتمالن تکاننده بعضی مسوولین شارژ نداره لطفن این تکاننده خودتان را شارژ نمایید و یک بار دیگر این آمار را بخوانید شاید تکانی خوردید و کاری کردید


در 8ماهه امسال،96 مورد طلاق ثبت شده است

 که در سال ۹۴ طی همین مدت 73 مورد طلاق ثبت شده بود که نشان می دهد

آمار طلاق در شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 31% افزایش یافته است.


اگر آمار جلسات شورای فرهنگی شهرستان  را هم در هشت ماهه 96 داشته باشیم احتمالن 301 درصد افزایش داشته و گرنه طلاق به خانواده های با قدمت شصت ساله هم می رسید اینها جلوشون را گرفتند خدا خیرشون بدهدارسال در تاریخ پنجشنبه 18 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

با تمام اقدامات و تعویض رییس و دولت و غیره و ذالک باز هم رتبه اول را به کسی نمی دهیم.

فرمایشات پایین را دقت کنید پس با این حساب ما باید امسال تخریب نداشته باشیم .

 کوهنوردان و دوست داران طبیعت شما هم رصد کنید که ببینیم آیا این گفته ها در حد حرف هست یا عمل؟؟؟

حلیم فرماندار شهرستان گفتند :بیشترین مراتع تخریبی در حوزه بخش جعفرآباد است و ادامه دادند که  نیازمند تدابیر ویژه ای برای حفاظت از این نعمت خدادادی هستیم و باید شعبه ویژه رسیدگی به پرونده های زمین خواری در دادگستری بیله سوار دایر شود.

رییس شورای تامین شهرستان بیله سوار گفتند:  تمام مراتع طبیعی ملی شهرستان شناسایی و عرصه بر زمین خواران منابع طبیعی با شناسایی دقیق تخریب گران و پرونده های موجود در سال های گذشته محدودتر و تنگ تر شده و اجازه کاشت و برداشت محصولات را در زمین های مراتع ملی به هیچ عنوان نخواهیم داد.

خداداد سجودی رییس منابع طبیعی و آبخیزداری بیله سوار هم گفت: از تخریب های جدید جلوگیری شده و بیشتر پرونده ها مربوط به تخریبات سال های گذشته است.یم داد.
ارسال در تاریخ سه شنبه 16 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی


***وما رمیت اذ رمیت لکن الله رمی***


با استعانت از درگاه خداوند تبارک و تعالی و حمایت های عموم همشهریان عزیر از محصولات سالم روغن فرابکر شرکت تولید روغن آرمان مغان طی دو سال گذشته همچنین حمایت های به موقع وبلاگ بیر بیلسوارلی از این شرکت و در نهایت حمایت های جهادگونه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مفتخریم اعلام کنیم این شرکت توانست پس از طی مسیر پر سنگلاخ اداری نشان استاندارد ملی را برای محصولات خود با برند مغاندا اخذ نماید.
اگرچه اخذ گواهی استاندارد ملی در تاریخ بیله سوار و منطقه مغان امری ارزشمند و حتی تاریخی بوده و افقهای بسیار روشنی را پیش روی ما قرارداده است لیکن هنوز معتقدیم این نشان به مثابه نهال کوچک و تازه جوانه زده ای است که فقط باحمایت های شما همشهریان به درختی تناور و قوی مبدل خواهد شد.
ایمان داریم تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مد نظر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی امام خامنه ایی صرفاً با کار و تلاش بی وقفه محقق خواهد شد بنابراین منتظر اخبار خوش از این شرکت باشید...


سهیل بشیری-رییس هیات مدیره شرکت تولید روغن آرمان مغانارسال در تاریخ سه شنبه 16 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی

روز دانشجو ،سالروز شهادت احمد قندچی و مهدی شریعت رضوی و مصطفی بزرگ نیا سه آذر اهورایی که در 16 آذر سال 32در دانشگاه تهران در برابر آزادی خواهی  و مبارزه با استبداد، مبارک باد.ارسال در تاریخ سه شنبه 16 آذر 1395 توسط بیر بیله سوارلی
(تعداد کل صفحات:2) 1 2

قالب وبلاگ