نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


ارسال در تاریخ یکشنبه 27 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی

یکی از مطالبات جدی مردم بیله سوار مغان جاده آغداش هست که مردم هم از استاندار و هم از نماینده بارها و بارها تقاضا کردند که این جاده گشایش پیدا کند و مردم بیله سوار مغان به مرکز استان راحت تر دسترسی داشته باشند و در زمستان دچار مشکلات عدیده نشوند اما متاسفانه باخبر شدیم که جاده قفقاز مطالعاتش انجام گرفته و جاده چهار بانده باز هم از داخل گرمی عبور می کند و مطالبه به حق مردم (آغداش) در این مطالعات جاده ای به فراموشی سپرده شده است از مسوولین محترم بخصوص فرماندار محترم تقاضا داریم این موضوع را به جد پیگیر باشند و اجازه ندهند به همین راحتی خواسته یک شهرستان نادیده گرفته شود بالاخره مردم ما هم آستانه تحملشان حدی دارد نماینده مستقل می خواهیم اردبیل نمین را هووی ما قرار می دهد . الحاق منطقه آزاد با بی تدبیری عده ای مغرض به اما و اگر کشیده شد . جاده که حداقل مطالبه این مردم هست کار کارشناسی هست 20 کیلومتر به مرکز استان نزدیکتر می شویم زمستانها در سربالایی گرفتار نمی شویم این دیگر چه صیغه ای هست که مردم گرمی اجازه نمی دهد ،مردم بیله سوار مغان را آرام دیده اند؟ مردم بیله سوار مغان با فرهنگ هست با عقل هست با تدبیر هست اما اگر کسی حقشان را ناحق کند تو دهنی محکمی می زنند لطفن به اون استان نشین ها بفرمایید که مواظب خودشان باشند و از این شیطنت ها نکنند.ارسال در تاریخ یکشنبه 27 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی

کیمین وار اوسته نفری
شمشیرینین وار کَسری
تک صندل دی بیر نفری
نه نالی وار نه یه هری

خان آرازی دلی کورو
آخیدسان اولماز اثری
اوستانیمین اوستانداری
اون ایلدی هئچ باخماز بری

تاریخیمی واراقلاسان
بیر قوجاقدی قوجاقلاسان
خائین لرین اوراقلاسان
اولار شهرستان شه هه ری

آدیم زرخیز اوزوم آجام
آغیللی باشا موحتاجام
اوزگه باشیندا من تاجام
من سیز آچیلماز سَحَری

خائین اللر کَسیلمه سه
ساتقین باشلار ازیلمه سه
آغ داش یولو چکیلمه سه
توکنمز ائل دردی سری

اود توتوب اودلانسا موغان
اردبیلدن اونماز گومان
موغاندا اودلانیر جیران
تهرانین یوخدی خبری

مظلوم سَسین ائشیدن یوخ
حاققین دارتیب ییین چوخ چوخ
شرافت اهلی اولسا توخ
چکمز ائلیم در به دری

کارکاسیبا یوخ بیر باخان
چورگینه پندیر  یاخان
کشت صنعت ی چالیب چاپان
زامان ایچیردر زهری

"حکمت" کیمین وار آدامی
آجی چیخمیر بیر بادامی
بیر اششگ آل سور جادانی
نه نالی وار نه یه هری

پانزدهم فرودین ۹۶
محمد علی حکمتی
بیله سوار


ارسال در تاریخ جمعه 25 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی

در این جلسه که به دعوت آرام حلیم فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان و با حضور مسئول هیات نظارت بر انتخابات، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان، رئیس ثبت احوال و جمعی از اعضای ستاد انتخابات برگزار شد، ۹ نفر معتمدین به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان اعضای علی البدل عضو هیات اجرایی برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری انتخاب و معرفی شدند.

 تعداد ۳۰ نفر از معتمدین مورد تائید هیات نظارت، از سوی فرماندار بیله سوار به این جلسه دعوت شده بودند که پس از تبیین قانون هیات اجرایی و اهمیت آن در برگزاری انتخابات توسط فرماندار بیله سوار و رئیس هیات نظارت، انتخابات برای تعیین ۹ عضو اصلی هیات اجرایی و ۵ عضو علی البدل برگزار شد.

 در ادامه پس از شمارش آرا، حسین دیدار، مجتبی ماهری، صادق امامی، یوسف نامی، محمد علی زیرک، سیامک رستمی، سیامک حسین زاده، یوسف رادنیا و عیسی میرزایی به عنوان عضو اصلی و همچنین فرهاد ذکایی، همت دشتی، کریم نامی، محمد فرجاد و بهروز فتاحی به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بیله سوار، انتخاب و معرفی شدند.ارسال در تاریخ جمعه 25 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی

بعد از سالها کمبود پزشک متخصص در شهرستان و مشکلات عدیده ای که از نبود یک جراح متحمل می شدیم وجود جناب دکتر بهزاد عظیمی یک موهبت الهی هست که از بدو ورود به بیله سوار مغان جان خیلی از همشهریانمان را نجات داده است عمل هایی که دکتر عظیمی انجام داده است در شهرستان بی سابقه بوده است. عمل پیوند عروق کادر نیروی انتظامی در درگیری با اشرار برداشتن کیست12کیلوگرم از شکم دختر جوان عمل های کیسه صفراو هرنی و واریکوسل و خلاصه تمامی عمل های ممکن .

همچنین از ایشان بخاطر گرفتن تجهیزات و ابزارآلات پزشکی برای این شهر به ارزش35میلیون تومان برای تجهیز اتاق عمل تقدیر و تشکر می کنیم .

دیشب از ساعت11شب تا4صبح به جوان 20ساله به علت بریدگی با شیشه پیوند شریان زدند این درصورتی هست که چنین پیوندی در خود اردبیل هم انجام نمیشود .

جناب دکتر عظیمی عزیز و گرانقدر خیلی ممنون

ارسال در تاریخ جمعه 25 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی

در خوان اول که 26 نفر ثبت نام کرده بودند با استعفای آقای یاسر دشتی 25 نفر در خوان دوم مورد بررسی معتمدین شهر قرار گرفتند و آنطور که خبرها به گوش می رسد همه 25 نفر توانستند از این مرحله به سلامت عبور کنند ضمن تقدیر و تشکر از معتمدین شهر و اعتمادی که به آرای مردم دارند امیدواریم که اعضای مرحله بعدی نیز مثل هیات اجرایی رو سفید باشند و به جوانان شهر خود اعتماد کنند و به آرای مردم ایمان داشته باشند و چنین انتظاری هم از این عزیزان می رود. ممنون می شویم اگر اجازه دهید مردم شهر تصمیم بگیرند.

1_وحدت انامی
۲_ملا محمد باقر قاسمی
۳_ حسین محمد پور
۴_
جابر فتحی بیله سوار
۵_یاور سجودی
۶_  حکم الله کیانی
۷_
وکیل کارگر
۸_محمود توکلی
۹_سید رسول فاطمی
۱۰_صالح پروانه

11_فراهم میرزایی
۱۲_
خانم عالیه هژیر
۱۳_ناصر سمایی
۱۴_سلام مصباحی
۱۵_ فرزاد خاکزاد
۱۶_ محمدرضا خلاشی

17- ملا زارع

18-فرهاد ارژنگ

19- مظفر توحیدی

20-عاصم قبادی

21- اکبر توحیدی

22-رضا لایقی

23-پرویز سلوت

24-حسن پورمیرزا

25- رضا جبارزاده خانبابا کندی
ارسال در تاریخ پنجشنبه 24 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی


ارسال در تاریخ پنجشنبه 24 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی


ارسال در تاریخ سه شنبه 22 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی

ورود مجید فرزین وزنه بردار پاراالمپیکی شهرمون به کتاب رکورد گینس

 

مجید فرزین  وزنه بردار پارالمپیکی ایران است که نام وی در کتاب رکوردها به ثبت رسیده است. این وزنه بردار دسته ۸۰- کیلوگرم در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق شد وزنه ۲۴۰ کیلوگرمی را بالای سر برده و مدال طلای این دسته را از آن خود کند.

برای مجید فرزین پهلوان و قهرمان ایران زمین دلاور دشت مغان  هم زمانی که مسابقات هست افتخار آفرینی می کند و هم زمانی که مسابقاتی وجود ندارد نام و آوازه ایران زمین را پهنه سر سبز مغان بیله سوار را با افتخار آفرینی های خود مزین می کند  تبریک جانانه عرض می کنیم درود به شرفت پهلوون.

امیدواریم مسوولین استان بخصوص شهرستان این افتخار آفرینی بی نظیر را در هیاهوی انتخابات کم جلوه ندهند و در شان پهلوان مجید از ایشون تجلیل شود. و شهردار محترم و شورای شهر آینده در برنامه های خود حتمن اشاره کنند که تندیس پهلوان مجید در میدان پهلوان فرزین  نصب گرددارسال در تاریخ دوشنبه 21 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی

در سمت راست این وبلاگ برای 26 شرکت کننده در انتخابات شورای شهر نظر سنجی گذاشتیم مخاطبین محترم لطف کنند در این نظر سنجی شرکت کنند. بعد از احراز صلاحیتها هر روز در مورد یکی از این افراد صحبت خواهیم کرد تا انشاالله به یک لیست واحد برسیم تا شاید این بار نتیجه مطلوب کسب کنیم.

از کاندیداهای محترم هم تقاضا داریم یک نسخه پوستر تبلیغاتی +بیوگرافی  به همراه برنامه آماده کنند  در روزی که به آن کاندیدا اختصاص خواهیم داد را از دست ندهند.15 روز زودتر گفتیم که بعدن نگید حقی از ما ضایع شد.ارسال در تاریخ دوشنبه 14 فروردین 1396 توسط بیر بیله سوارلی
(تعداد کل صفحات:2) 1 2

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic