نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی

این دومین سال هست که قراره در بیله سوار مراسم برگزار شود و یک سال را به نام بیله سوار مغان اختصاص دادند و چه خوب که این روز سوم شهریور هست.

متولیان برنامه روز بیله سوار چه برنامه هایی تدارک دیدند ؟

****همشهریان گرامی پیشنهاد شما برای باشکوه تر شدن برنامه این روز چی هست؟

*ما پیشنهاد می کنیم تمامی خانواده های این عزیزان دعوت شوند و از این عزیزان به نحو مطلوب قدرانی شود سال اول همه رفتند پشت تریبون فرزندان شهدای سوم شهریور را راه نداند چه قدر خوب می شود که امسال یه ده دقیقه ای  میکروفن را به یکی از فرزندان این شهدا بدهیم شاید حرفی برای گفتن داشته باشند.

*پیشنهاد می کنیم افراد موفق شهرمون را که الان در شهرهای بزرگ ایران و دنیا نام و آوازه ای دارند دعوت کنیم هی نگوییم ما نداریم برادران صفر پور را دعوت کنیم برادران جوانشیر را دعوت کنیم از خلبانان با افتخار شهرمون دعوت کنیم مثل خلبان نمازی از ورزشکاران و داوران افتخار آفرین مان دعوت کنیم مثل بابک داوری یا بابک وسیله بر. از مدال آوران شهرمون دعوت کنیم .

*پیشنهاد می کنیم همه آزادگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان  را دعوت کنیم.و از آنها به نام تقدیر کنیم.

*پیشنهاد می کنیم یکی از خیابانهای اصلی شهر را به نام سوم شهریور نامگذاری کنند مثلن بلوار ورودی شهر را به نام بلوار سوم شهریور بکنیم یا کمربندی عنوان نداره اسم کمربندی را سوم شهریور نامگذاری کنیم تا برای هر مهمانی که وارد شهر می شود سوال پیش بیاید که در سوم شهریور چه شده است؟

*پیشنهاد می کنیم که تصویر شهدای سوم شهریور در طول کمربندی در مکانهای مناسب در دید مناسب نصب گردد.

*پیشنهاد می کنیم که 5 روز اول شهریور شهر آذین بندی شود و جشنها و مراسمات شاد برگزار گردد

*می توانیم در اول شهریور مثلن جشن گندم داشته باشیم. اگر امسال هم نتوانستیم از سالهای آینده این کار را صورت بدهیم.

* بازی های بومی محلی  توسط ارشاد و تربیت بدنی تدارک دیده شود. بازی های قدیمی که الان فراموش شده اند.

*مسابقه اسب دوانی داشته باشیم.

* تیراندازی داشته باشیم .

* موسیقی و تاتر داشته باشیم.

* مسابقات شنا در فضای آزاد داشته باشیم. اطرافمون پر است از رودخانه و دریاچه.

یعنی تا می توانیم سه روز اول شهریور می توانیم برنامه ایجاد کنیم. با برگزاری مراسمات مختلف و مفرح می توانیم گردشگر وارد شهر کنیم و سه روز  نگه داریم.با دو ساعت برنامه فقط داریم رفع تکلیف می کنیم بزارید شاد باشیم بعد ازکلی کار و تلاش و برداشت و هوای گرم نیاز به انرژی مثبت داریم بخدا جای دوری نمی ره فقط کمی زحمت می خواد یه تکونی به خودتان بدهید.

ارسال در تاریخ جمعه 27 مرداد 1396 توسط بیر بیله سوارلی

بایرام معزز"  رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پارس آباد به بیله سوارمغان  منتقل شد.

قادر آقایی  رییس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بیله سوار مغان به پارس آباد منتقل شد.


هزار سوال در یک آن در جلو چشم هر خواننده ای رژه می رود که این کار یعنی چ ؟

مدیر کلی که چنین اقدام بی مفهومی را انجام داده است چه توجیهی برای کارش دارد؟

اگر این خوب هست این جا باشد اگر بد هست چرا آنجا باشد؟ و برعکس اگر آن خوب هست آنجا باشد اگر بد است چرا اینجا باشد؟

حال شاید مدیر گفته چند سالی هست آقایی می ره بیله سوار مغان بر می گرده حالا چند صباحی هم معزز برود بیاید درک همکار کرده باشد. الان این تغییر نیست درک همکار هست و کار اداره هم کشک نیروی بومی هم زرشک هست .

ظاهرن این درک همکار به مذاق آقای فرماندار هم خوش نیامده است که نه در سایتشان هست نه معارفه ای در کار  بوده نه اتفاق خاصی

رفتین اداره دیدین رییس کمی تا قسمتی چاق شده نگران نباشید درک همکار اتفاق افتاده است.ارسال در تاریخ چهارشنبه 25 مرداد 1396 توسط بیر بیله سوارلی

چندین سال هست که دو رقمی در کنکور نداریم و به چند نفر سه رقمی بسنده کرده ایم و ظاهرن آموزش و پرورش از خیر کنکور گذشته و مستقیم به کافه قلیان می فرستن تا هم خیال خودشان راحت شود هم مملکت . اما واقعن امسال منتظر چند تا دو رقمی هستیم یک رقمی پیش کش شده برای ما یک آرزو .

دوستان لطف کنند اسامی کمتر از هزار را برامون ارسال کنندارسال در تاریخ یکشنبه 15 مرداد 1396 توسط بیر بیله سوارلی

به همه مردم بیله سوار مغان و حومه پیشنهاد می کنیم برای رفتن به مسافرتها و یا کارهای ضروری بین شهر ها بخصوص بیله سوار پارس آباد از این به بعد از شتر و اسب استفاده کنید تا بین راه مشکلی برایتان پیش نیاید اگر خدای نکرده دوباره از ماشین پیاده ات کردند و حسابی کتک تان زدند دیگه مقصر خودتان هستید ما گفتیم. چه معنی داره آدم از جعفرآباد با ماشین عبور کنه مگه هر کی هرکیه هرکسی یه ماشین سوار بشه راه بیفته تو جاده هاارسال در تاریخ پنجشنبه 12 مرداد 1396 توسط بیر بیله سوارلی

طی مراسمی در فرمانداری  بیله سوار مغان از زحمات خداداد سجودی تجلیل و مهدی شیرگیر به عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بیله سوار مغان منصوب شد . امیدواریم در سال زراعی جاری دیگر شاهد تخریب منابع طبیعی در حوزه بیله سوار مغان نباشیم.


آقای فرماندار سال آینده قول می دهم دست تمام چپاولگران منابع طبیعی را قطع خواهم کرد.قسمتی از فرمایشات دو سال قبل آقای رییس بود.ما هم گفتیم منتظر می مانیم و ماندیم و دیدیم بد قولی و بد عهدی تمامی ندارد.ارسال در تاریخ چهارشنبه 11 مرداد 1396 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic