نظرات وارده لزومن دیدگاه بیر بیله سوارلی نیست
من درد دلم را به قلم خواهم گفت
بیــــــــله ســـــوار مغـــــان
E-mail: bilesavarmoghan@gmail.com
بیر بیله سوارلی


ارسال در تاریخ جمعه 28 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی


به مناسبت هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقه شنای ویژه آقایان و با حضور بیش از 60 شناگر، در 4 رده سنی در استخر شهرستان بیله سوار برگزار شد و در پایان نتایج ذیل به دست امد.

زیر 10 سال

مقام اول: کسری جنگی، مقام دوم: علی موسوی  مقام سوم: امیر علی محرمی

زیر 12 سال

مقام اول: محمد مردوار مقام دوم: ایلقار پروانه مقام سوم: امیررضا هوشیار

زیر 14 سال

مقام اول: عرفان ارژنگ مقام دوم: ایلیار پروانه مقام سوم: امیررضا جنگی

زیر 16 سال

مقام اول: آیدین آذری  مقام دوم: الشن سراجی مقام سوم: رضا میرسلیم وندارسال در تاریخ جمعه 28 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

فرماندار بیله سوار طی نامه ای به ادارات خدمات رسان ( اب فاضلاب شهری و روستایی و برق و گاز و مخابرات) شهرستان بیله سوار اعلام کرد تا زمان پرداخت کامل بهاء گندم کشاورزان محترم شهرستان از هر گونه ارسال اخطاریه و قطعی اب و برق و گاز و تلفن مشترکین خودداری نمایندارسال در تاریخ پنجشنبه 20 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

پسرم دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه ازاد هست مجبور شدم پول با بهره بگیرم شهریه بدم کجای دنیا با کشاورزان اینگونه رفتار میشود ایا حمایت از تولید ملی ایرانی یعنی این یعنی کشاورز ی که شب و روز زحمت میکشه پولی که حاصل یک سال زحمته نصیب سودجویان بشود مدیر جان قربون شکل ماهت تو هم یکی از طرفدارای جان بر کف نماینده بودی تو از طرف ما دردهایمان را مطرح کن بگو این کشاورزان هم خدایی دارند بترس از خدا حداقل به قولهایت عمل نکردی به دادکشاورزان برسارسال در تاریخ پنجشنبه 20 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

پورحسینی

رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: اگر مشمولین مبلغ مابقی سهام خود را نپردازند، سهام آنها پس از اتمام مهلت مقرر به مالکیت دولت خواهد رسید.

پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در برنامه چوب خط شبکه افق با در مورد آخرین وضعیت پرداخت سهام عدالت گفت:  از اول مرداد تا پایان اسفندماه شرکت‌های سرمایه پذیر موظف به پرداخت سودهای مربوط به سهام عدالت به سازمان خصوصی سازی بوده و سازمان خصوصی سازی موظف به پرداخت آن به سهام داران می باشد.

پورحسینی  با بیان اینکه از اول مردادماه سازمان خصوصی‌سازی آمادگی دریافت سود سهام و پرداخت آن به مشمولین را داشته است گفت: اگر اول مردادماه همه سود به سازمان خصوصی سازی واریز می‌شد سازمان خصوصی سازی قادر به پرداخت به موقع آن بود.

وی با بیان اینکه تا کنون تنها 500 میلیارد تومان به حساب سازمان خصوصی سازی برای پرداخت سهام عدالت  واریز شده است گفت:  شرکت ها 5 ماه دیگر فرصت قانونی برای پرداخت دارند.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه 47 میلیون سهام گیرنده دهک بندی شده اند و پرداخت ها با توجه به واریزهای صورت گرفته به صورت هدفمند بر اساس اولویت به سهام گیرندگان داده می شود گفت: پرداخت ها از دهک های پایین شروع می شود.

پورحسینی با بیان اینکه  از ابتدا نیز قرار بود  شروع پرداختها از اواخر شهریورماه باشد، نه اینکه ما در آن تاریخ تمام سود سهام را به همگی پرداخت کنیم گفت: پرداختها ممکن است تا پایان فروردین سال 97 طول بکشد.

وی با بیان اینکه سود کنونی سهام عدالت بین 13 تا 15 بوده است و برای سال مالی آتی ممکن است این مقدار افزایش یافته و یا کاهش یابد گفت: اگر مشمولین مابقی سهام خود تا یک میلیون تومان را نپردازند، تنها به اندازه همان میزان کنونی سهام خود سود دریافت می کنند و باقی سهام پس از اتمام مهلت مقرر (پایان مهرماه) به مالکیت دولت خواهد رسید.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه اگر یکی از مشمولین فوت کرده باشد حق سود سهام وی با وراث خواهد بود گفت: وراث حتما بایستی گواهی حصر وراثت داده باشند و پس از اعلام سازمان خصوصی سازی مدارک را تحویل این سازمان داده تا سود متوفی را در اختیارشان قرار دهیم.ارسال در تاریخ پنجشنبه 13 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

یکی از اهالی روستای بابک از توابع شهرستان بیله سوار در دردنامه‌ای از بی تدبیری مسئولان در عدم پرداخت بدهی گندم کاران گلایه کرده و می‌گوید: کجا هستند آنهایی که هنگام رای گیری سینه سپر کرده بودند و فقط در زمان انتخابات با مردم سخن می گفتند کجا هستند آنهایی که خودشان را به ریش سفیدی زده ومی خواستند برای نماینده یا رئیس جمهور مورد نظر خود رای جمع کنند؟

آنهایی که نماینده فعلی را تبلیغ می‌کردند، اکنون چرا به میدان نمی آیند و به نماینده ای که انتخاب کردند نمیگویند چرا از حق این مردم مظلوم دفاع نمی کند؟

 حقیقتا که همه اینها منتظر سهم خودشان بودند که البته به سهم خود رسیدند، باز این مردم بیچاره، سرشان بی کلاه مانده است.

کشاورزان چه گناهی دارند که باید از یک طرف جریمه دیرکرد بانک‌ها را بدهند و از یک طرف نتوانند پول گندم خود را بگیرند آیا نباید نماینده ای که انتخاب کرده اند از حق آنها دفاع کند؟

به راستی کسی درد این مردم را خواهد فهمید که در درون مردم باشد ولی متاسفانه مسئولین ما تنها در زمان انتخابات درون مردم هستند نه بعد از آن!

 کجاست قول هایی که به مردم میدادند ؟

کشاورز هزار جور سم شیمیایی را تحمل میکند، گرمای تابستان را تحمل میکند، از خواب و خوراکش میگذرد تا محصولی تولید کند و به امید اینکه شاید بتواند یک قدم پیشرفت کند ولی دولت کاری میکند که کشاورز 10 قدم عقب برگردد آیا این انصاف است؟

آیا اینطور می شود برای جوانان شغل ایجاد کرد ؟ جوانی که کلی وام گرفته تا برای خودش اشتغال ایجاد کند در عوض برخی مسوولان کاری کردند که به خاک سیاه بشیند طوری که تا ۴ سال دیگر هم به خودش نیاید.

آقایان مسئول؛ ما از شما شغل نمی خواهیم لطفا شغلی که با هزار مصیبت درست کردیم را از ما نگیرند.

مسئولین محترم با این وضع چگونه میخواهید روستانشینی را ترویج کنید؛ روستایی که نه آب درست حسابی دارد نه برق، نه گاز، نه جاده، نه خیابان و نه کوچه؛ اصلا با کدام امکانات میخواهید روستا نشینان به ماندن در روستا دل خوش کنند.

لطفا به این فکر کنید که همیشه بالای سرتان ناظر دارید آن ناظر هم چوبش صدا ندارد آن ناظر با کسی رفیق است که عدالت را رعایت کند نه کسی که حق مردم را به خودش ندهد.

این هم پاسخ از طرف  دفتر نماینده که برای ما ارسال شده است.

ارسال در تاریخ پنجشنبه 13 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

باحضورمعاون عمرانی استاندار ومدیران استانی وشهرستانی وفعالان بخش خصوصی درحوزه گردشگری برگزارشد آقای آرام حلیم بعنوان فرمانداربرتر وفرنام حامدبعنوان رییس نمونه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری برتر دربین شهرستانهای استان انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفتند .ارسال در تاریخ جمعه 7 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی


ارسال در تاریخ جمعه 7 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

آغاز سالتحصیلی سال 1396 و تقارن  آن با ایام محرم و دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر و هفته دفاع مقدس یک رخداد و رویداد تقویمی جالبی رقم خورده است امیدوارم که قدر این مهر را بدانیم و در شان و منزلت تمامی رویدادها قدم برداریم

با آغاز سال تحصیلی جدید 7200دانش آموز در 222 مدرسه و 950دانشجو در دانشگاههای شهرستان بیله سوار وارد کلاسهای درس خواهند شد.

به همه این رویدادها یک رویداد دیگر نیز اضافه می کنیم و آن تولد وبلاگ بیر بیله سوارلی هست خودمان به خودمان تبریک عرض می کنیم که توانستیم این وبلاگ را از نوزادی رشد دهیم و به سن مدرسه برسانیم.ارسال در تاریخ شنبه 1 مهر 1396 توسط بیر بیله سوارلی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic